| Distanță șipci | 31:,5 – 34: mm |
| Garanție BMI | 30 ani |
| Greutate netă | 4.2 kg |
| Greutate per bucată | 4.2 kg |
| Lățuire | 398 mm |
| Tip montaj | montaj in linie |
| Lățime | 330 mm |
| Lățime utilă | 300 mm |
| Lungime | 420 mm |
| Înclinație maximă | 90 ° |
| Înclinație minimă | 15 ° |
| Necesar/m² | cca. 10 buc. |
Polistiren Arco Eps100-100(2.5mp/bax)
38,00 lei
Bramac Skandia Baza Maro (240/pal)
3,80 lei
*preț și stoc disponibil pentru livrare în județele Sălaj și Satu Mare
Bramac Skandia Țiglă 1/1
În stoc
SKU:
9876500574997
Categorie: Invelitori
| Brand |
|---|













