| Tensiune | 230V |
| Culoarea | auriu |
| Culoarea abajurului | transparent |
| Material | metal |
| Materialul abajurului | sticlă |
| Bec | 1 * E27 max. 40 W |
| LED | nu |
| Conţine becuri | nu |
| Dulii | E27 |
| Număr de dulii | 1 |
| Putere maximă | 40 |
| 30 | |
| Număr IP | IP20 |
| 1 | |
| Garanţie | 5 |
| Linie de produse | VARUS |
| Înălțime | 120 cm |
Perdea 14-plano-t01 Alb
39,00 lei
Globo 15865 Varus 1xe27
161,00 lei
Globo 15857 1xe27 Varus Gold
232,00 lei
GLOBO VARUS 15857 PENDULE MODERNE AURIU METAL 1 * E27 MAX. 40 W E27 IP20
Stoc epuizat
SKU:
9007371383450
Categorie: Corpuri de iluminat interior













