| Tensiune | 230V |
| Culoarea | maro |
| Material | metal |
| Materialul abajurului | sticlă |
| Bec | 1 * E27 max. 40 W |
| LED | nu |
| Conţine becuri | nu |
| Dulii | E27 |
| Număr de dulii | 1 |
| Putere maximă | 40 |
| 20 | |
| Număr IP | IP20 |
| Linie de produse | VARUS |
| Înălțime | 120 cm |
Globo 15857 1xe27 Varus Gold
232,00 lei
Globo 21692h Metalic E27
136,00 lei
Globo 15865 Varus 1xe27
161,00 lei
GLOBO VARUS 15865 PENDUL CU 1 BRAȚ MARO METAL 1 * E27 MAX. 40 W E27 IP20
Doar 1 rămase în stoc
SKU:
9007371374830
Categorie: Corpuri de iluminat interior













