| Numar de becuri | 1 bec |
| Diametru | 550 mm |
| Putere maxima/ dulii | 1x LED 40W |
| Becuri incluse | Da |
| Intensitate luminoasa | 2400lm |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tip dulie | LED |
| Culoarea corpului | alb |
| Culoarea abajurului | alb |
| Materialul corpului | metal |
| Materialul abajurului | plastic |
| Dimmabil | Nu |
| Stil | Modern |
| Factor de protectie | IP20 |
Riflaj decorativ Alb -Linerio S-Line
89,90 lei
Intrerupator Dublu Sdn0300160
18,90 lei
Plafoniera TULIO 5889 Rabalux
401,81 lei
Plafoniera Tulio 5889
În stoc
SKU:
5998250358895
Categorie: Corpuri de iluminat interior













