| Tensiune | 230V |
| Culoarea | nichel mat |
| Culoarea abajurului | transparent |
| Material | metal |
| Materialul abajurului | sticlă |
| Bec | 1 * E27 max. 40 W |
| LED | nu |
| Conţine becuri | nu |
| Dulii | E27 |
| Număr de dulii | 1 |
| Putere maximă | 40 |
| 25 | |
| Număr IP | IP20 |
| Garanţie | 5 |
| Linie de produse | VARUS |
| Înălțime | 120 cm |
Globo Pendul 1xe27 Halia 15677h1
290,00 lei
Perdea 14-plano-t01 Alb
39,00 lei
Globo 15852 Varus 1xe27
167,50 lei
Globo Varus 15852 PLAFONIERE NICHEL MAT METAL 1 * E27 MAX. 40 W E27 IP20
Doar 2 rămase în stoc
SKU:
9007371374441
Categorie: Corpuri de iluminat interior













