| Dimensiune | 59.8×59.8 cm |
| Brand | Paradyz Ceramika |
| Tip | Gresie |
| Culoare | gri |
| Grosime | 10 mm |
| Textura | piatra |
| Suprafata | lucioasa |
| Rectificat | Da |
| Portelanata | Da |
| Rezistent la inghet/dezghet | Da |
| Utilizare | interior/exterior |
| m2/Cutie | 1.07 |
| Greutate/Cutie | 24.27 kg |
Gresie Navara Beige 45x45(1.62mp/cut)
48,00 lei / m2
Dulap Baza Stilo 80 Alb S575-004
833,00 lei / m2
Gresie Arkesia Grys Poler Rekt 59.8×59.8(1.79mp/cut)
115,00 lei / m2
*preț și stoc disponibil pentru livrare în județele Sălaj și Satu Mare
*pretul nu include taxa energetica
ARKESIA GRIGIO GRES REKT POLER
În stoc
SKU:
9876500604465
Categorie: Gresie













