Plafoniera recomandata pentru interioare moderne.
Plafoniera Niki 3 Kremowy 20802 Neon
330,00 lei
PLAFONIERA NIKI 3 CREM 20802 SIGMA
Stoc epuizat
SKU:
5901643162269
Categorii: Corpuri de iluminat interior, Electrice
| CULOARE STRUCTURA | Crem |
|---|---|
| GRAD DE PROTECTIE | IP20 |
| PUTERE | 3 x E27 |
| SURSA | Neinclusa |
| TIP DULIE | E27 |
| TENSIUNE NOMINALA | 220V |
| STIL | Modern |
| LATIME | 60 cm |
| LUNGIME | 60 cm |
| MATERIAL | Metal / Material textil |
| GARANTIE | 2 ani |













